top of page
Emoji Tape
Preanatalis_Polonia Palace_warsztaty_100os (3).jpg

Warsztaty czekoladowe robienia trufli

Wzbogać swoje wydarzenie

Propozycja warsztatów czekoladowych doskonale wpisuje się w atrakcje na wydarzenia o charakterze otwartym, podczas których może wziąć udział duża ilość osób. Rotacyjny charakter stanowisk pozwala obsłużyć podczas kilku godzin atrakcji od kilkudziesięciu do nawet kilkuset osób w trakcie trwającego bankietu, konferencji lub pikniku.

 

Warsztaty mogą być również przeprowadzone w grupach zamkniętych i wzbogacone o pokaz temperowania czekolady wraz z ciekawą historią od ziarna do kakao.

 

Podczas warsztatów, udostępniamy w pełni wyposażone stanowiska, przy których, pod  fachowym okiem, każdy może spróbować swoich sił tworząc czekoladowe trufle w różnych smakach i kolorach.

Do wykonania Uczestnicy otrzymują: 

·         czekoladowe korpusiki  

·         nadzienia ( ganache w różnych smakach)

·         posypki ( różne rodzaje)

·         czekoladę do obtaczania 

·         papilotki na czekoladki

·         pudełeczka do zapakowania

Świąteczne atrakcje czekoladowe na eventy firmowe

Podaruj najbliższym słodycz jaką robisz własnoręcznie od serca...

Pudełeczko samodzielnie zrobionych pralin, a może tabliczka z dodatkami, pięknie udekorowane pierniki lub domek, albo jabłko w czekoladzie z cukrowymi dodatkami? W zależności od okazji proponujemy szereg atrakcji, które wpisują się w świąteczny klimat Spotkania. Podczas Świątecznych warsztatów na Boże Narodzenie, możecie przygotować pudełeczko wypełnione samodzielnie zrobionymi pralinkami w 9 różnych kolorach i smakach lub przygotować tabliczkę czekolady pełną dodatków ułożonych w świąteczne życzenia, bogatą w świąteczne smaki i aromaty.

 

Scenariusz atrakcji dostosujemy do całości eventu. Atrakcje czekoladowe, mogą odbywać się jako przerywnik podczas całodniowych spotkań lub być jedną z atrakcji podczas wieczornego bankietu i kolacji.

 

W zależności od wielkości grupy atrakcje czekoladowe prowadzimy w grupach zamkniętych lub są prowadzona na stanowiskach rotacyjnych, dla osób chętnych.

świąteczne-warsztaty-czekoladowe-christmas-time-chocoevents (8).jpg
Warsztaty czekoladowe dla dzieci.jpg

Spotkanie z Czekoladą dla dzieci

To świetna atrakcja w przedszkolu i szkole lub na Urodzinkach

Wszyscy wiemy, im bardziej zakazany owoc tym bardziej kusi. Poznajmy zatem Czekoladę, której historia sięga 2000 lat i od zawsze owiana była mitami. Czy czekolada jest zdrowa? Ile jej możemy zjeść? Ile warte jest 1 ziarno kakao? Spotkanie z czekoladą to krótka wędrówka po historii, ale również po kuli ziemskiej w poszukiwaniu i odkrywaniu ziarna kakao i sekretu skąd bierze się tabliczka czekolady.

 

Podczas warsztatów dzieci dowiadują się najciekawszych historii i prawd o czekoladzie oraz mają okazje samodzielnie sprawdzić smak ziarna kakao i zrobić własnoręcznie czekoladowe trufle, wypełnione pysznym nadzieniem i udekorowane w kolorowej posypce.

 

Wśród propozycji czekoladowych warsztatów dla dzieci proponujemy również dekorowanie tabliczek czekolady oraz tworzenie obrazków na waflach z cukrowych dekoracji i czekolady.

Atrakcje czekoladowe: Zawód

Czekolda nie zna granic

Sprawdź inne nasze atrakcje

Pierwsze skojarzenie z czekoladą ? Tabliczka, batonik , a może pralina? ....my mowimy mało!
Poznaj nieograniczone możliwości kreatywnych i twórczych atrakcji czekoladowych.

Atrakcje czekoladowe: Usługi

Słodkie obrazki na waflach

Wyczaruj obrazek pełen ulubionych słodyczy

Tradycyjne kartki papieru zastąpimy chrupiącymi waflami, a farby plakatowe czekoladą w kilku smakach i kolorach. Dzieci podobnie jak farbkami będą malować czekoladą, która dodatkowo posłuży nam jako spoiwo słodkich dekoracji. 

 

Do wypełenienia waflowego obrazka dzieci  otrzymają przeróżne cukrowe ozdoby do kompozycji całości:

  • posypki cukrowe w różnych kolorach i kształtach

  • żelki i pianki

  • czekoladowe ozdoby

  • masę cukrową w różnych kolorach do lepienia elementów kompozycji

  • kolorowe lentilki

  • wykrojniki do elementów z masy

Zapytaj o szczegóły
Dekorowanie i malowanie wafli - kraetywna atrakcja dla najmłodszych.

Czekolada nie jeden ma smak....
Szukasz niekonwencjonalnych połączeń.

Spróbuj czekolady z dadatkiem jadalnych owadów, boczku i gorgonzoli !

W dobie dzisiejszych rewolucji żywieniowych, połączenie czekolady z owadami wyda się być już nie tak ekstremalne. Przekonują się o tym Uczestnicy jednego z eventów, podczas którego oprócz klasycznych smaków pralin mogą zakosztować Czekolady z mączniakiem młynarkiem, spróbować świerszczy w czekoladzie i schrupać szarańczę w kakao

Czekoladę możemy połączyć niemal ze wszystkim. Dla Amatorów wytrawnych smaków  czekają również desery z prażonym boczkiem, idealnie komponujące się w czerwonym winem. A dla miłośników słodkich smaków czeka połączenie białej czekolady z gorgonzola i karmelizowana gruszką na miodzie.

Jeśli chcesz wzbogacić swoje wydarzenie o niekonwencjonalne smaki z małym dreszczykiem emocji, to ta propozycja może idealnie wpisywać się w scenariusz.

Dla chętnych Uczestników spotkania, czekały również warsztaty czekoladowe, podczas których mogli zrobić swoje własne czekoladowe trufle, każde z innym nadzieniem i kolorystyce.

Czekolada z owadami-warsztaty czekoladowe.webp

Kontakt: Joanna Olszewska tel. 601273637 , e-mail events@chocoevents.pl 

©2021 by Chocoevents. Stworzone przy pomocy Wix.com

bottom of page