O CHOCOEVENTS

Kreatywni ze słodkimi pomysłami’ – mówiąc w wielkim skrócie :-)

​​

Nasz świat kręci się wokół czekolady a oferta kierowana jest przede wszystkim do firm i działów zajmujących się organizacją wydarzeń.Jesteśmy na targach i konferencjach organizując u Klienta na stoisku robienie i degustację czekoladowych trufli i pralin na żywo. Wchodzimy w interakcję z klientami galerii handlowych pokazując jak tworzyć i rzeźbić w czekoladzie.

Festiwale czekolady, dyskretne czekoladowe pokazy i degustacje przy wytwornej kolacji  w klimatycznym zamku, skuteczne team buildingi, outdoorowe pikniki z czekoladą, warsztaty czekoladowe dla Top managementu, extremalnie trudne i spektakularne innowacyjne projekty, bicia Rekordów Guinessa to wszystko to, co wykonujemy i do czego aspirujemy . Szerzymy wiedzę o czekoladzie w przedszkolach i szkołach.

7 lat doświadczeń, 10 lat pasji i ciągłe szkolenia a przede wszystkim nieugięta elastyczność sprawiają że każde zapytanie od naszych zacnych klientów jest dla nas kolejnych upragnionym wyznaniem.  Z łatwością dopasowujemy się różnego charakteru wydarzeń, ilości uczestników i budżetu Klienta.”

Piszemy scenariusze w zakresie naszych Czekoladowych Atrakcji. Koncentrujemy się na ich realizacji w oparciu o bardzo bogatą wiedzę, doświadczenie i współpracę z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie w Polsce.
 

Wiele naszych propozycji jest unikatowych …. Czekoladowe Atrakcje są po prostu inne i dają niesłychanie dużo frajdy, tak jak sama czekolada daje nam dużo endorfin – czasami sam jej zapach wystarczy, by poczuć się lepiej! Zapraszamy do współpracy :)
​​Chocoevents email: events@chocoevents.pl
All Rights Reserved - Copyright 2012 - Chocoevents - Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy Chocoevents są zabronione.

1/7

The Art's of Chocolate